Pelaajat U17

Huskies / JUNIORIT / Juniorit U17 / Pelaajat U17

HÄMEENLINNA HUSKIES U17 PELAAJAT

 

2017

HÄMEENLINNA HUSKIES U17 PELAAJALUETTELO 2017

#pelipaikkaetunimisukunimisynt vuosicmkgKummiyritys
3QBSamuliTöyry200017069
10QB/DBMaximiliamOllila200117862
12QB/DBJaakkoJokinen200316050
24RB/LBJaakkoSalminen200018086
27LB/WRRikuArkko200017673Full Heart Media Oy
31LB/RBJerryNasi200117185
38RB/DBTatuKiuru200117562
45WR/LBOttoRantanen200316556
46WR/DBMatiasKuivasaari200117060
47DB/WRPyryLaine200018075
62OL/DLKalleSoininen200318080
65OL/DLMikaNykänen200117578
68OL/DLJuha-MattiHaantaus200018690Jukka Haantaus Oy
74OL/DLEliasMatikainen2003181100
75OL/DLRoniKnuuttila200119296
80WR/DBAlexLahti200117369
83WR/DLTomiLehtinen200017566
84WR/DBSamuOjanen200017674Maja-Apu Oy
2016

HÄMEENLINNA HUSKIES / HYVINKÄÄ FALCONS U17 -yhdistelmäjoukkue PELAAJALUETTELO 2016

#pelipaikkaetunimisukunimisynt vuosicmkgkotiseura
N/AN/ARikuArkko2000N/AN/AHämeenlinna Huskies
N/AN/AZamirBakauoli199917678Hämeenlinna Huskies
N/AN/AJuha-MattiHaantaus200018484Hämeenlinna Huskies
N/AN/AHenryJaas199918672Hyvinkää Falcons
N/AN/AJuhaJalava200017563Hyvinkää Falcons
N/AN/AJuhoJarho199818478Hämeenlinna Huskies
N/AN/ASimoJohansson200017470Hyvinkää Falcons
N/AN/AEetuJokinen2001184108Hyvinkää Falcons
N/AN/AKimiKalvas200117569Hyvinkää Falcons
N/AN/APyryLaine200017770Hämeenlinna Huskies
N/AN/ASamuOjanen200017674Hämeenlinna Huskies
N/AN/AHenriOjala200018064Hyvinkää Falcons
N/AN/ARasmusRiihimäki199917677Hyvinkää Falcons
N/AN/AEliasSaarelainen200017969Hyvinkää Falcons
N/AN/AJaakkoSalminen200017873Hämeenlinna Huskies
N/AN/AHenriSinisalo200017391Hyvinkää Falcons
N/AN/AEliasSorvari199918590Hyvinkää Falcons
N/AN/AArttuTapola200118377Hyvinkää Falcons
N/AN/ASamuliTöyry200017267Hämeenlinna Huskies
N/AN/AErikElagin199819396Hämeenlinna Huskies
N/AN/ATonySalonen200018880Hyvinkää Falcons

 

 

 

 

 

Etsi Huskies.fi sivustolta