Ottelut U15

Huskies / JUNIORIT / Juniorit U15 / Ottelut U15

HÄMEENLINNA HUSKIES U15 OTTELUOHJELMAT

 

2017

HÄMEENLINNA HUSKIES U15 OTTELUOHJELMA 2017

PäivämääräKierrosPaikkaKoti VierasLopputulosTilastotKuvatOtteluraportti
13.5.2017 klo 14Kierros 1Iittalan urheilukenttäHuskiesvsNorthern Lights67 - 24 (53 - 8)
20.05.2017Kierros 2SipooBulldogsvsHuskies39 - 26 (6 - 12)
28.05.2017 klo 12Kierros 3Pulleri, kenttä 2HuskiesvsTampere Saints88 - 58 (28 - 38)
10.06.2017 klo 12Kierros 4PoriPori Bears vsHuskies78 - 60 (40 - 26)
9.7.2017 klo FinaaliHämeenlinna HuskiesvsTampere Saints58 - 20 (26 - 6)

HÄMEENLINNA HUSKIES U15 SARJATAULUKOT 2017

JoukkueOttelutVoitotHäviötTehdytPäästetytMaalisuhdePisteet
Huskies431254186686
Bulldogs431161101606
Bears422220204164
Saints42216616604
Northern Lights40476220-1440
2016

HÄMEENLINNA HUSKIES U15 OTTELUOHJELMA 2016

PäivämääräKierrosPaikkaKoti VierasLopputulos
7.-8.5.Kierros 1BYE
La 14.5. klo 13:00Kierros 2Hämeenlinnan Urheilupuiston tekonurmiHämeenlinna HuskiesvsEspoo Wolverines0 - 80
La 4.6. klo 14:00Kierros 3Kaurialan kenttä, HämeenlinnaHämeenlinna HuskiesvsPorvoon Butchers0 - 82
Pe 27.5. klo 18:00Kierros 4Velodromi, HelsinkiHelsinki RoostersvsHämeenlinna Huskies68 - 6
Su 12.6. klo 14:00Kierros 5Nordic Nutrients Areena, SeinäjokiSeinäjoki CrocodilesvsHämeenlinna Huskies84 - 14
La 2.7. klo 13:00Kierros 6Kaurialan kenttä, HämeenlinnaHämeenlinna HuskiesvsVantaan TAFT14 - 50
Su 10.7. klo 15:00Kierros 7Brahen kenttä, HelsinkiHelsinki WolverinesvsHämeenlinna Huskies76 - 12
23.-24.7.VälierätTBA
6.-7.8.FinaaliTBA

HÄMEENLINNA HUSKIES U15 SARJATAULUKOT

U15 9 vs 9 SM-sarja – Sarjataulukko 2016

JoukkueOttelutVoitotHäviötTehdytPäästetytPisteet
Seinäjoki Crocodiles66041211412
Porvoon Butchers65128416810
Helsinki Wolverines6422291448
Vantaan TAFT6331791636
Espoo Wolverines6242101724
Helsinki Roosters6151463052
Hämeenlinna Huskies606464400

(SAJL sarjataulukko)

 

 

Etsi Huskies.fi sivustolta